Hakkımızda

25 yılı aşkın süredir sağlık sektöründe uzmanlaşmış olduğu hassas bakım gerektiren tedaviler alanında, öncelikle hastanın ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinerek hizmet vermekteyiz.

Global partnerlerimizle iş birliği içinde en etkin ve kaliteli ürünleri hastalarımızın ve sağlık profesyonellerinin hizmetine sunmaktayız.

Ostomi ve inkontinans, kronik yara bakımı, ileri teknoloji yara bakımı, dezenfeksiyon alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. 30 kişilik ekibimizle uzman olduğumuz alanlarda çalışmaktayız.

İstanbul’da yaygın bir lojistik ağına sahibiz; özel ve kamu hastanelerinin taleplerine zamanında ve istikrarlı fiyat politikamızla cevap vermekteyiz.

Misyonumuz

Dünya standartlarındaki en iyi ürünleri ülkemiz pazarına arz etmek. Tecrübeli ve eğitimli kadromuzla sahip olduğumuz ürünlerle kullanıcılar ve sağlık kuruluşlarına en iyi hizmet kalitesiyle sunmak. kalite ve güven otmaıyla hizmetlerimi sürdürmek. Teknoloji ve kaliye ve güven konusunda firmamızı zirveye taşımaktır.
 

Vizyonumuz

Bayilik ve Distribütörlüğünü yaptığımız ürünler ile sağlık çalışanları için en kaliteli tedavi çözümlerini sunmak, ürünlerimizi kullanan hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek ve firmamız için sürdürülebilir büyümeyi sağlamak önceliğimizdir. En yeni teknoloji, ürün ve hizmet sunumu ile sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmaktır. 25 yılı aşkın zamandır temsil ettiğimiz ürünleri ve bizlerin hizmetini tercih eden tüm sağlık sektörü çalışanlarına ve temsil ettiğimiz ürünler ile tedavi gören hastalara teşekkür ederiz.