Enfekte Olmayan Yaralar

Hakkında bilmeniz gerekenler

Biatain® Yapışkanlı Örtü

Ekstra yapışkanlık gerektiren yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Yumuşak ve esnek uyum. Üstün eksuda yönetimi. Dokunmasız açılma.

 

Biatain® Yapışkansız Örtü

Ekstra hassas ciltli yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Minimum maserasyon ve sızıntı riski. Uzun kullanma süresi. Yumuşak ve esnek pansuman.

 

Biatain® Aljinat 

Dökülen yaralar ve kavite doldurma için üstün emilim. Kavite doldurma için ideal. Benzersiz pansuman bütünlüğü. Minimum sızıntı ve maserasyon riski. Belgelendirilmiş hemostatik etki.

Comfeel® Plus Şeffaf 

Yaranın kapatılması ve korunmasıyla daha hızlı yara iyileşmesi. Vücudun herhangi bir kısmına pansuman yapma esnekliği. Örtüyü değiştirmeden yarayı incelemeyi mümkün kılan şeffaflık. Bakteri ve su geçirmez üst film.

Comfeel® Plus Ülser

Yaranın kapatılması ve korunmasıyla daha hızlı yara  iyileşmesi. 30 yıldır emin ve güvenilir tercih. İkincil örtü olarak kullanılabileceği gibi birincil olarak da kullanılabilir. Vücudun her kısmına pansuman yapmak üzere şekillendirilebilir. Bakteri ve su geçirmez üst film.

Purilon® Jel

Purilon® - Etkin ve yumuşak debridmanla daha hızlı yara iyileşmesi. Nemlendirici ve emici özelliklerin eşleşmesi. Uygulaması ve çıkarması kolay. Minimum sızıntı ve maserasyon riski.

Comfeel® Bariyer (Koruyucu Krem)

Comfeel® Koruyucu yaraların çevresindeki cildin korunmasına yönelik bir üründür.