Yara Bakımı

İyileşmeyen yaraları olan hastaların ağrı ve rahatsızlıktan uzak olmasını istiyoruz. Ve onlara önem veren kişiler için hayatı kolaylaştırmak istiyoruz. Geliştirilmiş yara örtülerimiz son kullanıcılarla ve sağlık hizmeti uzmanlarıyla gerçekleştirilen açık, sürekli diyaloglar üzerinden geliştirilmektedir. Aynı hedefe ulaşmak için birlikte çalışıyoruz: iyileşmeyi hızlandırmak, optimum rahatlık sunmak ve yara bakımını basitleştirmek. Ürünlerimizle sunduğumuz çözümler enfekte yaralar, enfekte olmayan yaralar veya ağrılı yaralar dâhil olmak üzere düşük düzeyde eksüda bulunan yaralardan yüksek düzeyde eksüda bulunan yaralara kadar geniş bir aralığın yönetimini destekler

Yara Bakımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Enfekte Olmayan Yaralar

Comfeel® ürünleri ile düşük düzeyde eksüdalı yaralara yönelik Comfeel® ürünlerinin yanı sıra yara temas tabakası oluşturan Physiotulle® ve hassas debridman için Purilon® Jel yer almaktadır.

Detaylı Bilgi

Enfekte Olan Yaralar

Enfekte yaralar için enfekte yaraların iyileşme sürecinde önemli bir rol oynayan gümüş bir kompleks içeren Physiotulle® Ag ve Biatain® Ag ürünlerimizi sunmaktayız. Bu ürünler aynı zamanda enfeksiyon riski olan yaralar içinde önerilmektedir.

Detaylı Bilgi