Brava

Brava ostomi yardımcı ürünleri

Brava® Ostomi Yardımcı Ürünleri

Brava® Şekillendirilebilir halka

Cildin stoma çıkışından korunması amacıyla stoma ile ürün arasında sıkı bir yalıtım oluşturmak için şekillendirilebilir bir halka kullanılır. Brava Şekillendirilebilir Halka daha sıkı uyum sağlamak üzere en kalıcı halka olarak tasarlandığı için sızıntıya karşı daha uzun süreli koruma sağlayan kuvvetlendirilmiş bir formülasyon sunar. Kullanımı kolaydır ve vücut şeklinize uyum sağlayacak biçimde şekillendirilebilir.

Brava® Elastik Bant

Bant, daha fazla güven ve daha uzun kullanım süresi sağlamak üzere adaptörün yerinde kalması amacıyla kullanılır. Brava Elastik Bant bir yandan hareket özgürlüğü sunarken diğer yandan adaptörün güvenli şekilde yerinde kalmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu elastikliği sayesinde sağlar. Dolayısıyla, yukarıda yer alan bir rafa uzandığınızda veya ayakkabı bağlarınızı bağlamak için eğildiğinizde, bandın vücudunuzla birlikte hareket edeceğinden ve ürünün yerine oturmuş şekilde kalacağından emin olabilirsiniz. Bu da ürünü daha fazla güvenle ve daha uzun süre kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Brava® Kemer

Ürünün yerinde kalmasını sağlamak amacıyla adaptöre ekstra destek sunmak için bir kemer kullanılır. Karın bölgeniz düzgün değilse veya yuvarlak ise kemer son derece kullanışlı olabilir. Brava Kemer yumuşak ve rahat malzemeden üretilmiştir ve kullanımda gizlilik sunmaktadır. Cilt dostudur, uygulaması kolaydır ve kemerin hem standart hem de ekstra büyük boyutu vardır, bunlar vücudunuza uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir. 

Brava® Yapışkan Çıkarıcı Sprey ve Mendil

Yapışkan çıkarıcı sprey ürünün çıkarılmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanılır. Brava Yapışkan Çıkarıcı Sprey hafiftir ve kutunun tamamı boşalana kadar kullanılabilir. Yanma hissine neden olmaz ve saniyeler içinde kurur, böylece yapışmayı etkilemez, cildi yeni bir adaptör uygulanacak durumda bırakır. Yapışkan çıkarıcı mendiller ciltte kalan yapışkan kalıntılarının hassas şekilde çıkarılması amacıyla kullanılır. Brava Yapışkan Çıkarıcı, ciltteki kalıntıyı çıkarır ve saniyeler içinde kurur. Bu koruyucu mendil, boyutundan ötürü seyahat sırasında kullanışlıdır.

Brava® Cilt Koruyucu Sprey ve Mendil

Cilt koruyucu spreyi cildi çıkıştan korumak için cilt üzerinde koruyucu bir film tabaka oluşturur. Brava Cilt Koruyucu Sprey yanma hissine neden olmaz ve vücut atıkları ile yapışkanlardan kaynaklanan cilt sorunlarını azaltır. Saniyeler içinde kurur ve cilt üzerinde kalıntı oluşturmaz, cildi yeniden yapışkan uygulanacak durumda bırakır. Cilt koruyucu mendil, cildi çıkıştan korumak için üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturur. Brava Cilt Koruyucu Mendil yanma hissine neden olmaz; vücut atıkları ve yapışkanlardan kaynaklanan cilt sorunlarını azaltır. Saniyeler içinde kurur ve cilt üzerinde kalıntı oluşturmaz, cildi yeniden yapışkan uygulanacak durumda bırakır. Bu koruyucu mendil, boyutundan ötürü seyahat sırasında kullanışlıdır.

Brava® Pudra

Pudra, torbanın uygun şekilde uyum sağlaması için ciltteki nemi emmek üzere kullanılır.  Brava  Pudra cildin kuru kalmasını sağlar ve ciltteki tahrişi azaltır.

Brava® Koruyucu Krem

Koruyucu krem tahriş olan cildin çıkıştan korunması veya iyileştirilmesi amacıyla kullanılır. Brava Koruyucu Krem, bariyer ve nemlendirici bir etki sağlayarak çatlaklı, kuru ve tahriş olmuş cildin yönetilmesine yardımcı olur. Bariyer, uzun süreli etki gösterir ve ürünü kullanabilmeniz için bantlarla pansuman malzemesinin uyum sağlamasını sağlar. 

Brava® Kayganlaştırıcı Deodorant

Kayganlaştırıcı Deodorant kokuyu nötralize etmek için kullanılır ve çoklu kayganlaştırma etkisi vardır. Çoklu kayganlaştırma etkisi içeriğin her zaman torbanın dibinde kalmasını, stoma çevresinde olmamasını sağlar. Brava Kayganlaştırıcı Deodorant ayrıca torbanızı boşaltmanızı da kolaylaştırır.