İdrar Atma Kılıfları ve İdrar Torbaları

Hakkında bilmeniz gerekenler

Conveen® idrar atma kılıfları

Conveen idrar atma kılıfı temel fonksiyonellik için tasarlanmıştır.

Kendiliğinden yapışan veya 2 parçalı (kılıf & idrar çizgisi).

Bükülme önleyici körükleri gibi sızıntı önleyici özellikleri blokaja karşı koruma sağlar. Kolay, güvenli uygulama için bir uygulayıcı ve dışarı atma stripi sunar. Bireysel uyum sağlayan, iki yönlü yapışkanlı bir idrar çizgisi.

Conveen® İdrar Torbaları

Conveen® Basic

Conveen Basic temel fonksiyonellik için tasarlanmış olan bacak & yatak başı idrar torbamızdır. Conveen Basic bacak torbası kullanım rahatlığını arttırmaya yönelik yumuşak bir desteğe sahiptir. Yatak başı torbasının kapasitesi büyüktür ve tüm gece uyuyabilmenizi sağlar.

Conveen® Standard

Conveen Standard kullanışlı torba seçeneğimizdir, yani hem gece hem de gündüz kullanılabilir. Conveen Standard gece torba değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak rutininizi basitleştirir. Amaca göre tasarlanan 'kelepçe' çıkışının basit bir yukarı /aşağı itmeli kapanma mekanizması vardır ve bu özellik torbanın ne zaman açık ne zaman kapalı olduğunu görmeyi kolaylaştırarak sızıntı kazalarını önler. Kullanma rahatlığını arttırmaya yönelik yumuşak bir destek sunar.

Conveen® Contour

Conveen Contour eşit idrar dağılımı sağlamak için tasarlanmış olan çok hazneli bacak torbamızdır. Conveen Contour ürününün çoklu hazneleri idrarın torbada daha eşit dağılım göstermesini sağlayarak aşırı saçılmayı önler. Amaca göre tasarlanan 'kelepçe' çıkışının basit bir yukarı /aşağı itmeli kapanma mekanizması vardır ve bu özellik torbanın ne zaman açık ne zaman kapalı olduğunu görmeyi kolaylaştırarak sızıntı kazalarını önler. Kullanma rahatlığını arttırmaya yönelik yumuşak bir destek sunar. Gizli tasarımı ve renk seçenekleri giysi altında neredeyse görünmez olmasını sağlar.