Kontinans Bakımı

Sizin veya bir yakınınızın mesane ve/veya bağırsak kontrolü konusuna özel dikkat göstermesini gerektirebilecek pek çok farklı neden vardır. 40 yaş üzerindeki bireylerin %20'sinden fazlasında bir çeşit üriner (idrar yoluyla ilgili) rahatsızlık vardır ve mesane sorunları sandığınızdan çok daha yaygındır.

Kontinans Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mesane sorunları

Mesaneyle ilgili/üriner sorunlarla karşılaşmanız halinde sağlığınızın ve yaşam kalitenizin önemli ölçüde etkilenmesi söz konusudur. Semptomlarınızın nedenini aydınlatmak ve potansiyel ciddi olasılıkları dışlamak için bir sağlık hizmeti uzmanına danışmanız önemlidir.

Detaylı Bilgi

Bağırsak Sorunları

Bağırsak sızıntısı ve/veya kronik kabızlık sorunlarınız varsa, yalnız değilsiniz. Şişkinlikten kaynaklanan fiziksel rahatsızlığın yanı sıra yaşam kaliteniz de önemli ölçüde etkileniyor olabilir. Ayrıca toplum içinde bir kazayla karşılaşma konusunda kaygılanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Ürün Aileleri

İdrar atma kılıfları ve idrar torbaları

Conveen idrar torbasıyla birlikte kullanılan Conveen® idrar atma kılıfı güvenli ve güvenilir bir çözüm sunar. Gün boyu koruma sunar ve kimsenin fark etmeyeceği şekilde dikkat çekmeme özelliğine sahiptir. Conveen kullanarak, aileniz ve arkadaşlarınız eşliğinde yapmaktan en fazla keyif aldığınız şeyleri güvenle yapmaya devam edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Aralıklı kateterler

EasiCath® güvenli ve rahat kateterizasyon için

Detaylı Bilgi

Conveen ® yardımcı ürünleri

Conveen ® yardımcı ürün yelpazemiz cildi koruma amacıyla tasarlanan ürünler sunar. Bu ürünler aynı zamanda farklı vücut ihtiyaçları için kişiye özgü çözümler sunmaya yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

Anal Tıpa

Fekal inkontinans için gizli bir yardımcı ürün.

Detaylı Bilgi