Hakkımızda

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.

25 yılı aşkın süredir sağlık sektöründe uzmanlaşmış olduğu hassas bakım gerektiren tedaviler alanında, öncelikle hastanın ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinerek hizmet vermekteyiz.

Global partnerlerimizle iş birliği içinde en etkin ve kaliteli ürünleri hastalarımızın ve sağlık profesyonellerinin hizmetine sunmaktayız.

Ostomi ve inkontinans, kronik yara bakımı, ileri teknoloji yara bakımı, dezenfeksiyon alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. 30 kişilik ekibimizle uzman olduğumuz alanlarda çalışmaktayız.

İstanbul’da yaygın bir lojistik ağına sahibiz; özel ve kamu hastanelerinin taleplerine zamanında ve istikrarlı fiyat politikamızla cevap vermekteyiz.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için bir kaç sebep.

Güven

Doğruluk ve dürüstlük değerlerimizle tüm paydaşlarımıza güven veririz.

Gizlilik

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Çalışanlara Sorumluluk

Güvence, istihdam ve adil yaklaşımla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlarız.

Sürekli İyileştirme

Çevre ve toplum değerlerini sürekli göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiririz.

Beklentileri Karşılama

Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Yönetim Sistemi süreçleri ile uyumlu şekilde karşılanmasını sağlarız.

Risk Temelli Yaklaşım

Tüm faaliyetlerimizde etkileşim içinde olan hususlara risk temelli yaklaşımla, amaçlanan hedeflere ulaşmasını güvence altına alırız.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğu tüm iş alanlarında örnek bir kuruluş olmak üzere üstün performans göstermek, Türkiye’nin ve firmanın adını dünyaya daha çok duyurmak, insan hayatına ve doğaya saygılı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Rakipleriyle rekabet ederken en hızlı, en güvenilir, en doğru ve en ekonomik çözümleri sunmak; çevresine, müşterilerine ve çalışanlarına ayrıcalıklı değerler katıp insanlığın yaşam kalitesini arttırmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.