Yara Bakım Hakkında Sorulan Sorular

Enfekte olmayan yaralara yönelik Coloplast Yara Bakımı yara örtüsü ürünleri arasında üstün emilim ve sıkı bağlantı sunan çeşitli Biatain® ürünleri ile düşük düzeyde eksüdalı yaralara yönelik Comfeel® ürünlerinin yanı sıra yara temas tabakası oluşturan Physiotulle® ve hassas debridman için Purilon® Jel yer almaktadır. Ekstra hassas ciltli yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Minimum maserasyon ve sızıntı riski. Uzun kullanma süresi. Yumuşak ve esnek pansuman.

Biatain® Yapışkanlı Örtü

Ekstra yapışkanlık gerektiren yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Yumuşak ve esnek uyum. Üstün eksuda yönetimi. Dokunmasız açılma.

Biatain® Yapışkansız Örtü

Ekstra hassas ciltli yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Minimum maserasyon ve sızıntı riski. Uzun kullanma süresi. Yumuşak ve esnek pansuman.

Biatain® Aljinat 

Dökülen yaralar ve kavite doldurma için üstün emilim. Kavite doldurma için ideal. Benzersiz pansuman bütünlüğü. Minimum sızıntı ve maserasyon riski. Belgelendirilmiş hemostatik etki.

Comfeel® Plus Ülser

Yaranın kapatılması ve korunmasıyla daha hızlı yara  iyileşmesi. 30 yıldır emin ve güvenilir tercih. İkincil örtü olarak kullanılabileceği gibi birincil olarak da kullanılabilir. Vücudun her kısmına pansuman yapmak üzere şekillendirilebilir. Bakteri ve su geçirmez üst film.